Spoločnosť Tisvol vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a trvale udržateľnou hodnotou svojich výrobkov dosiahla vedúce postavenie na trhu návesov s hliníkovým podvozkom.

„T EXCELLENCE“ je spôsob myslenia, ktorý nás robí konkurencieschopnými na trhu, čím pre našich klientov vytvárame pridanú hodnotu. V zmysle našej filozofie budujeme naše vedomosti rôznymi metôdami na rôznych miestach.

R+D+i

Najnižšia hmotnosť na trhu

Najdôležitejším kritériom pre našich klientov je hmotnosť vozidla a v tejto oblasti TISVOL zastáva popredné miesto! S prihliadnutím na uvedené očakávanie venuje naša firma výrobe vozidiel s nižšou váhou a s dlhšou životnosťou zvýšenú pozornosť. Pre ilustraćiu niekoľko príkladov:

– 25m3 vozidlo od 4550kg
– 40m3 vozidlo od 4990kg
– 55m3 vozidlo od 5590kg

VÝROBNÁ TECHNOLÓGIA

Automatické zváranie s CNC technológiou

Na výrobných linkách firmy TISVOL 85% zvárania prebieha na automatických zváracích prístrojoch, čo nám zaručuje vysokú kvalitu a dodržanie výrobných termínov. Park zváracích prístrojov pozostáva z robotov s 3 a 5 hriadeľmi a využíva najmodernejšiu technológiu CNC.

KVALITA

Základný materiál najvyššej kvality

Naša spoločnosť používa hliníkové materiály najvyššej kvality. K základnému materiálu pridávame silu a estetiku – takto dokážeme byť unikátni na všetkých úrovniach. Materiály, ktoré používame pri výrobe, oplývajú vynikajúcimi vlastnosťami a ponúkajú nekonečné možnosti.

INDIVIDUÁLNA VÝROBA

Široká ponuka, voliteľné komponenty

V našom podniku sme vyrobili viac ako 10 000 vozidiel. Naše mnohoročné skúsenosti pri výrobe individuálnych vozidiel a možnosť veľkého výberu komponentov sú nenahraditeľné.

Prosím, vyberte si z nasledovných odvetví!

STAVEBNÍCTVO A VÝSTAVBA CIEST

STAVEBNÍCTVO A VÝSTAVBA CIEST

HU 25 hliníkové sklápače

Pozrieť

STAVEBNÍCTVO A POĽNOHOSPODÁRSTVO

STAVEBNÍCTVO A POĽNOHOSPODÁRSTVO

HU 40 hliníkové sklápače

Pozrieť

POĽNOHOSPODÁRSTVO A TOVAR NA PALETE

POĽNOHOSPODÁRSTVO A TOVAR NA PALETE

HU 55 hliníkové sklápače

Pozrieť

DREVÁRSKY PRIEMYSEL, ODPAD, ŠPEDIČNÉ ÚLOHY

DREVÁRSKY PRIEMYSEL, ODPAD, ŠPEDIČNÉ ÚLOHY

MF typy – hliníkové sklápače

Pozrieť

Firma TISVOL už takmer 60 rokov intenzívne buduje svoju profesijnú kariéru. Veľkým úsilím a vytrvalou prácou, so zavedením technologických inovácií sa mu podarilo dosiahnuť uznanie profesie – v súčasnosti TISVOL je rozhodujúcim účastníkom prepravy sypkého tovaru na európskom trhu.

Kľúčom k úspechu je prispôsobenie sa požiadavkám trhu, spoznanie užívateľských nárokov, aplikovanie najľahších a najsilnejších materiálov a napokon vytvorenie dokonalého produktu. Jedine týmto spôsobom dokážu pre našich klientov vytvárať zisk a hodnotu. Sklápače a návesy vyrobené firmou TISVOL vynikajú svojou jedinečnou kvalitou, estetikou a konkurencieschopnými cenami. Kvalitu našich produktov odzrkadľuje aj naša 2 ročná garančná doba oproti 1 ročnej záruky konkurencie. Cieľom predľženia garancie bolo podloženie spoľahlivosti TISVOL vozidiel. Vozidlá Tisvolu ovládajú španielsky trh návesov až do 65%. Od roku 2009 firmy rozšírila podnikanie spoločnosti vo Francúzsku, Taliansku, Belgicku a Portugalsku, kde tiež dosiahli obrovský úspech.

V roku 2016 firma TISVOL a EURO 3 Slovakia TRADE s.r.o. si podpísali zmluvu autorizovaného predajcu aj na SLOVENSKU. Cieľom zavedenia produktov firmy TISVOL na Slovensku je prezentovanie a rozšírenie návesov/sklápačov prémiovej kategórie za racionálne, konkurencieschopné ceny.
Vážený zákazník! Dúfame, že sme Vás zaujali. Obráťte sa na nás s dôverou a informujte sa u nás o produktoch TISVOL.
Sme Vám vždy k dispozícii. S pozdravom, EURO 3 Slovakia TRADE s.r.o.

Kliknite na obrázok pre prehratie videa!

Katalógy na stiahnutie

Kvalita v doprave
Poľnohospodárske produky a tovar na palete
Stavebný priemysel
Návesy s posuvnou podlahou

Galéria